Anasayfa Medya Haberler Başhan Bakliyat, 80’i aşkın ülkeye bakliyat ihraç ediyor
Başhan Bakliyat, 80’i aşkın ülkeye bakliyat ihraç ediyor

Başhan Bakliyat, 80’i aşkın ülkeye bakliyat ihraç ediyor

Başhan Bakliyat, Mersin ve Balıkesir’de ürettiği bakliyat ürünlerini 80’i aşkın ülke ve Türkiye’de 81 ilde tedarikçiler ve toptancılar aracılığıyla nihai tüketicilerle buluşturuyor. Gerçekleştirdiği ihracatlarla bir Dünya markası haline gelen Başhan Bakliyat, pirinç, bulgur, mercimek, kuru fasulye, nohut, barbunya, patlayan mısır, börülce, bakla, maş fasulye, bezelye ve aşurelik buğday ürünlerini hızlı ve otomasyon sistemi ile el değmeden işleyip paketlemektedir.

Modern laboratuvarlarında uygulanan analizler ile gıda güvenilirliğini kontrol altına alan Başhan Bakliyat, Mersin fabrikasında günlük 2900 tonun üzerinde üretim yapmaktadır. Gönen fabrikasında ise son teknoloji kullanarak yüksek kalitede pirinç üreten Başhan Bakliyat, tüm altyapısı ile dünya ticaretine yönelerek büyümeye devam etmektedir.

Türkiye’nin topraktaki gücünü sanayi ile birleştiren Başhan Bakliyat, yüksek üretim hacimli bantlarında bakliyat ürünlerini paketleyerek Türkiye ve Dünya piyasasına sağlıklı ve güvenli bakliyat ürünlerini ulaştırmaktadır.